Lokomotiv Moskva chce Trpišovského a předložil mu lukrativní nabídku

Lokomotiv Moskva chce Trpišovského a předložil mu lukrativní nabídku

Slavia se připravovala ve Španělsku ve stejném areálu jako Lokomotiv. Právě tam zástupci moskevského klubu oslovili slávistického trenéra a předložili mu z pohledu financí neodmítnutelnou nabídku. Trpišovský odmítl.

S novinkou přišel instagramový účet slaviabackstage, jenž má blízké vazby do zákulisí klubu. Odmítnutí pochopitelně potěšilo slávistické příznivce, kteří trenéra v komentářích oslavují. Lokomotiv Moskva je momentálně na pátém místě v ruské lize se ztrátou jednoho bodu na druhou příčku.

Trpišovský ukázal, jak je se Slavií spjatý, protože nabídka údajně byla i na ruské poměry velmi vysoká. Navíc ve Slavii zůstane i sportovní ředitel Jan Nezmar, který se v minulých dnech neshodl s klubovým šéfem Jaroslavem Tvrdíkem. Od pondělí začíná Trpišovský s Tvrdíkem a Nezmarem vyjednávat o prodloužení kontraktu v klubu, přestože ten současný prodlužoval před rokem, ale zájem ze zahraničí si žádá o něco lepší smlouvu.

Slávistický trenér se do Slavie dostal před dvěma lety a za tu doby z ní vytvořil tým, který doma nemá konkurenci a na mezinárodní scéně herně dokáže konkurovat Barceloně, Interu Milán a dalším gigantům. Ke konci ledna slávisté ještě absolvují druhé soustředění, tentokrát v Portugalsku.

Sešívaní po podzimu vedou soutěž o šestnáct bodů a s velkou pravděpodobností si dojdou pro titul s velkým předstihem.

Trpišovský, Tvrdík