Vysvobodí Slavia Haška ze sparťanského vyhnanství?

Vysvobodí Slavia Haška ze sparťanského vyhnanství?

Zatímco první tým Sparty se připravuje na sobotní zápas proti Liberci, Martin Hašek se připravuje pod Václavem Kotalem se sparťanským béčkem a neví, zda si vůbec ve zbytku sezóny zahraje.

Vysvobodit by ho ovšem mohla konkurenční Slavia, která o něj měla zájem už dříve. Před rokem o něj eminentně stál Jindřich Trpišovský, kterému na Haškovi imponovala jeho kondice, pohyblivost a slušná kopací technika.

Hašek se však tehdy rozhodl pro Spartu, ale vypadá to, že by přece mohl nakonec do Slavie za Trpišovským přestoupit. Podle zákulisních zdrojů Slavia sonduje situaci okolo Haška a zjišťuje za jakou cenu by ho Sparta byla ochotná uvolnit.

Sparťanské vedení by sice preferovalo, kdyby Hašek odešel kamkoliv jinam než do Slavie, ale pokud přiletí z Edenu na Letnou slušná nabídka, nezbude Spartě nic jiného než o přestupu Haška se Slávií jednat.

Uvidíme, jestli Martin Hašek bude následovat Josefa Hušbauera, kterého Slavia také vykoupila ze Sparty a následně se stal její oporou, která pomohla Slavii vyhrát dva mistrovské tituly.