Balotelliho nepustili na trénink Brescie, musel zůstat za plotem

Balotelliho nepustili na trénink Brescie, musel zůstat za plotem
OBSAHUJE VIDEO

Vedení italského celku Brescie v minulém týdnu ukončilo spolupráci s problematickým Mariem Balotellim. Italský útočník však stejně přijel do tréninkového centra a chtěl se zapojit do přípravy s týmem.

Jenomže Balotelli narazil hned u vstupní brány. Po krátké konverzaci se zaměstnancem klubu se však otočil a zamířil zpět k autu. Cestou ještě jednomu novináři řekl: „Teď napište, že jsem nechtěl trénovat.

Klub z Brescie vyhodil devětadvacetiletého útočníka údajně kvůli tomu, že v jednom období vynechal až deset tréninkových jednotek. To se vůbec nelíbilo prezidentovi klubu Massimovi Cellinovi.

Balotelli přišel do Brescie v srpnu 2019 z francouzského týmu Olympique Marseille. Smlouvu v italském týmu podepsal do léta 2022. Klub však chtěl smlouvu rozvázat už po tomto ročníku, nakonec k tomu došlo už teď kvůli velké absenci tréninků. Navíc rodák z Palerma neplnil ani individuální tréninkový plán. Hráč se odvolává na to, že trpěl akutním průjmem a prý dodal klubu i lékařskou zprávu, která to potvrzuje.

V sezoně 2019/2020 odehrál Balotelli za Brescii 19 ligových zápasů a vstřelil v nich 5 gólů. Prezident klubu Cellino už vícekrát označil angažování Balotelliho velkou chybou.  

Video: YouTube

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.