Jemelka o hanácké krizi: Nemůžeme se posunout, nemáme se čím chytit. Strašně bychom chtěli, ale vše jde proti nám

Jemelka o hanácké krizi: Nemůžeme se posunout, nemáme se čím chytit. Strašně bychom chtěli, ale vše jde proti nám

Z posledních sedmi soutěžních duelů Sigma hned šest prohrála a její forma skutečně není dobrá, což by se mohlo v letní přestávce projevit na celé řadě změn. 

Pokud by neměla dostatečný bodový polštář z minulosti, kvůli výsledkům po koronavirové pauze by se aktuálně prala o holé udržení a reálně by jí hrozil pád do druhé ligy.

"Vůbec nechápu, že si za celý zápas vytvoříme jednu tutovku. A je to tak každý zápas a ještě k tomu dostaneme gól. Je to hrůza," kroutil hlavou zklamaný odchovanec Václav Jemelka, jehož dojmy vyšly na idnes.cz.

Proč si soubor Radoslava Látala přestal vytvářet šance? "Nějakým způsobem do zápasů vstoupíme, ale pak vždycky dostaneme gól, ať už je to z penalty, z přímáku, nebo ze střely z dálky. Nevím čím to. Pak už sebevědomí nemáme, nedokážeme si skoro vytvořit šanci. Příbrami jsme se přizpůsobili, nakopávali jsme, což jsme neměli, protože mají vzadu výborné hlavičkáře a takhle se nikam nedostaneme," krčil rameny idnes.cz citovaný stoper z Androva stadionu.

Sám moc dobře ví, že nákopy na úkor kombinace k žádné velké hitparádě nepovedou. Jak tomu asi bude v úterý proti rozjetým Sklářům, kteří nasázeli za poslední dva duely osm branek a zdá se, že se jim krizi podařilo překonat?

"Je to tak. My se nemůžeme nějak posunout, nemáme se čím chytit. Strašně bychom chtěli, ale všechno jde proti nám. Musíme se z toho oklepat. Říkáme si to pořád, ale stále nám to nejde. Doufám, že už to konečně zlomíme doma proti Teplicím," burcoval celou hanáckou kabinu čtyřiadvacetiletý střední obránce, jehož slova nabídl portál idnes.cz.