Rozehnal se ocitl po 17 letech opět v Sigmě. V jaké roli na Hané začíná?

Rozehnal se ocitl po 17 letech opět v Sigmě. V jaké roli na Hané začíná?

Výbor spolku SK Sigma Olomouc MŽ z.s. doznal v posledních dnech hned několika změn a mohlo za to odstoupení dvou členů...

Odstupující dlouholeté členy Borise Němečka a Jana Chladila ve výboru v souladu se stanovami vystřídal jak současný sportovní ředitel hanáckého souboru Ladislav Minář, tak bývalý hráč klubu David Rozehnal.

"S nabídkou členství ve výboru spolku mě oslovil místopředseda Jakub Beneš. Rád jsem tuto nabídku přijal," citoval web sigmafotbal.cz slova devětatřicetiletého rodáka ze Šternberka, jehož čeká v úvodu příštího měsíce oslava kulatin.

Bývalý stoper zabředne do problematiky okamžitě a radit by mohl i na transferovém poli. "V následujících měsících chci poznat chod a dění v klubu a přispívat svými názory,“ doplnil mistr belgické i francouzské ligy.

Šedesátinásobný reprezentant Česka se pohyboval na profi scéně necelé dvě dekády a Sigma byla jedinou domácí značkou, za kterou v prvoligových soutěžích nastoupil.

Mistr Evropy do jednadvaceti let z roku 2002 pak strávil většinu profesní dráhy po zahraničních štacích, mezi které lze počítat Bruggy, Paris Saint-Germain, Newcastle United, Lazio Řím, Hamburk, Lille a Ooastende.

Žižkovský stadion se bude upravovat až v příští sezoně, Viktoria proto požádá FAČR o možnost dočasného stěhování

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.