Hubníkovo další pokračování na Andrově stadionu? Záležet bude na vedení Sigmy, zatím s ním nikdo nemluvil

Hubníkovo další pokračování na Andrově stadionu? Záležet bude na vedení Sigmy, zatím s ním nikdo nemluvil

Sedmatřicetiletý stoper Roman Hubník toho sice v Plzni neprožil málo, nicméně už nějaký čas je plně oddán Sigmě Olomouc a to, že pomohl k tomu, že Viktoria ztratila vedení v prvoligové tabulce, ho nemrzelo.

Od kamarádů z Viktorie to ostatně ani nikterak neschytal. "Ne. Byl jsem v kabině, i u trenérů, normálně jsme se bavili. Já prostě chci vyhrát každý duel. V koutku duše samozřejmě vím, komu jsme remízou pomohli, ale jsem v Sigmě a chtěl jsem uhrát minimálně ten bod, a to byl můj, náš cíl. Hraji prostě nyní za Olomouc a už ne za Plzeň," objasnil v interview pro sport.cz bývalý reprezentant Česka.

Jaké šance dává západočeskému souboru v boji o primát, který v posledních třech letech vždy vyhrála Slavia? "Bude záležet na posledních dvou kolech základní části. Zda Slavie nějaké body ztratí, či ne. Kdo skončí na prvním místě. Od toho se odvíjí, kdo pak bude hrát doma. Myslím, že ten, co základní část vyhraje, získá i titul," zavěštil si na serveru sport.cz defenzivní hráč se zkušenostmi z ruské i německé nejvyšší soutěže.

Proti Plzni si kolega Poulola, Beneše či Jemelka připsal svůj třetí soutěžní start v roce 2022. Jak vůbec vidí svou další budoucnost na Andrově stadionu? Bude chtít pokračovat ještě alespoň sezonu do léta 2023? Kontrakt mu končí již letos v červnu...

"Záležet bude na vedení klubu. Zatím se mnou nikdo v tomto směru nehovořil. Uvidíme, co se stane v příštích týdnech," nechal si otevřená vrátka velezkušený obránce, jehož tak zřejmě čekají rozmluvy se sportovním manažerem hanácké značky Ladislavem Minářem.

Pohybově a rychlostně patří Vitík k nejlepším hráčům ligy. Má potenciál táhnout Spartu...

Zdroj: sport.cz