Priske bude chtít vidět i Fortelného, Nitu, Vindheima, Vorla či Drchala. Kdo dostává šanci ze strahovské mládeže?

Priske bude chtít vidět i Fortelného, Nitu, Vindheima, Vorla či Drchala. Kdo dostává šanci ze strahovské mládeže?

Sparťanské áčko pod vedením nového trenérského štábu v čele s dánským odborníkem Brianem Priskem nastupuje do letní přípravy ve dvou vlnách.

Zatímco ta první absolvovala první tréninkovou jednotku před novou sezonou již ve středu 15. června, ta druhá se zapojí až příští týden ve čtvrtek.

Letenskému "S" se vrací i ti, kteří byli minulou sezonu zapůjčeni jinde, a sice Jan Fortelný (Teplice), Vojtěch Vorel (Dynamo), Filip Havelka (Liberec), Vojtěch Patrák (Pardubice), Václav Drchal (Drážďany) a Václav Sejk (Teplice).

Už v prvním týdnu se týká příprava také Michala Trávníka (Kasimpasa) či Andrease Vindheima (Schalke 04), s tím, že Matěj Hanousek má dohodu s Wislou ještě na pět dní.

Kromě Ondřeje Kukučky, který je poslední sparťanskou posilou z Baníku, dostávají šanci také další mladíci ze strahovských výběrů, a sice Dalibor Večerka a Tomáš Jonáš.

V Praze už se aktuálně připravují Heča, Holec, Vorel, Čelůstka, Hancko, Hojer, Kukučka, Mejdr, Panák, Pavelka, Večerka, Vindheim, Fortelný, Havelka, Jonáš, Krejčí starší, Patrák, Ryneš, Sáček, Trávník, Wiesner, Drchal a Juliš.

Příští týden se mužstvo rozšíří o Nitu, Suchomela, Vitíka, Vydru, Zeleného, Daňka, Haraslína, Karabce, LK37, Peška, Součka, Čvančaru, Sejka i Minčeva.

První přípravný duel léta s Duklou, k němuž dojde na Strahově 25. 6., tak neunikne žádné ze skupin.

Paska potvrdil, že LK37 ani Karabec žádné zaječí úmysly nemají a letos v létě Letnou neopustí...

Zdroj: sparta.cz