Sejk mu říkal o Jablonci samé pozitivní věci. Teď už jen potvrdit dobrou hru ve tři body, hlásí posila z Letné Patrák

Sejk mu říkal o Jablonci samé pozitivní věci. Teď už jen potvrdit dobrou hru ve tři body, hlásí posila z Letné Patrák

Kmenový sparťan Vojtěch Patrák, jenž je využitelný jak v útoku, tak v záložní řadě, už od tohoto týdne zařezává v Jablonci, který ho ulovil bez opce až do června příštího roku.

Mládežnický reprezentant Česka, jenž už má zkušenosti z Jihlavy i Pardubic, se tak na Střelnici přidal ke svým kamarádům Matěji Polidarovi a Václavu Sejkovi, které si Miroslav Pelta vypůjčil na Letné před pár měsíci.

"Je to pro mě samozřejmě jednodušší, když tady mám kluky. Ptal jsem se Sejka, než jsem šel sem, jak to tady vypadá a říkal samé pozitivní věci. Takže jsem do Jablonce šel už s nějakou myšlenkou a jen se mi to tady všechno potvrdilo. Je tady super zázemí a spoluhráči jsou super. Takže jsem spokojený, že jsem tady," zářila čerstvá akvizice zelenobílých barev.

Pod koučem Davidem Horejšem bude moci stejně jako stoper Joshua Akpudje debutovat už v neděli 11. září proti lépe postavenému Hradci Králové. Protože před pár dny odjeli jablonečtí hráči z Teplic jako spráskaní psi, touha po prvním tříbodovém zisku od léta se neustále stupňuje...

Přinese svému nového týmu štěstí právě dvaadvacetiletý borec? "Šel jsem do Jablonce proto, že bych chtěl týmu pomoct. Chtěl bych nasbírat ligové minuty a stabilně hrát. Chtěli bychom začít sbírat body. Viděl jsem předvedenou hru, která nebyla vůbec špatná, takže teď už to jen potvrdit ve tři body," uzavřel na klubových stránkách nový spoluhráč Malínského, Chramosty či Šulce.