Šest hráčů, kteří mohou být předmětem rozmluv mezi Rosickým a Priskem v souvislosti s letním přestupovým oknem?

Šest hráčů, kteří mohou být předmětem rozmluv mezi Rosickým a Priskem v souvislosti s letním přestupovým oknem?

Sparta sice ztrácí na čelo FORTUNA:LIGY sedm bodů, nicméně ani tak nepřestala snít o třináctém českém titulu a sportovní úsek kvůli tomu nadělil trenérskému štábu během zimní přestávky hned čtyři nové zahraniční akvizice. O tom, jak vydatně se bude zbrojit v létě, rozhodnou nadcházející měsíce, s tím, že na potenciálním seznamu přání sportovního ředitele Tomáše Rosického a hlavního trenéra letenského áčka Briana Priskeho samozřejmě nefigurují výhradně cizinci

Pomineme-li řadu mladíků typu Sejka, Drchala či Kozáka, kteří jsou nyní zapůjčeni jinde a teoreticky mohou dostat další šanci na startu letní přípravy, mluví se v kuloárech i o těchto šesti mladých mužích z FORTUNA:LIGY, z nichž by měl mít největší jistotu budoucnosti v rudém trikotu brněnský klenot Michal Ševčík.

Kdo všechno by tedy mohl jednou oblékat dres nejslavnější tuzemské značky?

Michal Ševčík (Zbrojovka Brno)

Největší současný klenot kádru Richara Dostálka už má být s letenským "S" domluven na léto a má před sebou poslední měsíce ve druhém největším městě Česka.

Kanonýr Jakub Řezníček tak přijde o dvorního nahráváče a Brno zase ztratí jednoho z nejproduktivnějších hráčů celé soutěže.

Dvacetiletý záložník zažil vskutku epesní podzimní část a sedm branek a pět gólových asistencí ho definitivně ukotvily také v české reprezentaci do jednadvaceti let.

Foto: FC Zbrojovka Brno