Sparta, Slavia, Dukla, Plzeň, Boleslav i Dynamo. Krejčí s Bednářem pracují u Litavky se šesti nováčky

Sparta, Slavia, Dukla, Plzeň, Boleslav i Dynamo. Krejčí s Bednářem pracují u Litavky se šesti nováčky
PŘED SEZONOU

V Příbrami se v posledních týdnech zejména posilovalo a jarním cílem středočeského celku nepochybně bude pobyt mezi nejlepší trojkou F:NL. Hlavní trenér Karel Krejčí se svým asistentem Romanem Bednářem přivítali v kabině celkem šest nových tváří.

Zimní přestupové okno se uzavřelo ve čtvrtek a čtvrtý tým tabulky v rámci něj realizoval pouze jeden přestup, který se týkal jednadvacetiletého obránce Matyáše Coňka, jenž dorazil z Mladé Boleslavi.

Další příchody dotáhli Jan Starka a spol. formou hostování. Devatenáctiletý útočník Pavel Hašek přišel z Viktorie Plzeň a dvaadvacetiletý obránce Michal Hošek se přesunul do příbramského prostředí ze Slavie.

Druholigová NEJ: Nabito měl Vyškov, děravá obrana trápila Žižkov, ve statistikách zasvítil Varnsdorf

Ondřej Novotný (26) zakotvil v zeleno-černých barvách ze Sparty, Jiří Hudec (21) z Dukly a Vojtěch Hora (19) z Dynama České Budějovice.

"Každý z hráčů zasáhl do přípravných zápasů, které jsme hráli během přípravy a tak jste měli šanci všechny vidět v akci. Jak se poperou o místo v sestavě, to nám ukáží první zápasy i celá jarní část sezóny," uvádí oficiální stránky fkpribram.cz.

NĚKTEŘÍ MLADÍ MĚ MOC NEPOSLOUCHAJÍ, JEDOU SI SVŮJ SVĚT, ALE PARTA JE NA DOBRÉ ÚROVNI, NEČEKAL JSEM TO, PŘIZNÁVÁ HUŠBAUER

Co se týče odchodů, u Litavky už nějakou dobu kvůli spolehlivým výkonům jedničky Martina Melichara nepokračuje brankář Václav Smrkovský, který posílil Kladno.

Generálku na Opavu si odbydou Hušbauer a spol. poslední únorovou sobotu proti Ústí nad Labem. Hrát se bude na neutrální půdě v Blšanech.