Baník opět povolal do zbraně i Mičolu. Bude to válka, předpovídá před pohárovým čtvrtfinále Páník

Zatímco v HET lize Ostrava tápe, v MOL Cupu je součástí čtvrtfinále a pakliže ve středu od 17:00 před kamerami České televize vyřadí ve městě automobilů Mladou Boleslav, pronikne mezi čtyři nejlepší celky celé soutěže.

Baník opět povolal do zbraně i Mičolu. Bude to válka, předpovídá před pohárovým čtvrtfinále Páník

Tým, jehož v pondělí převzal exzlínský Bohumil Páník, se v domácím poháru utká s boleslavským mužstvem po dlouhých šestnácti letech.

"Bude to válka. Pohár je přímá cesta do Evropské ligy a já sám jsem to na vlastní kůži zažil před rokem se Zlínem. Jedeme se porvat o postup. Věřím, že nám přijedou pomoct i fanoušci," citoval web fcb.cz slova nového šéfa Filla, Poznara, Hrubého či Baroše.

Nástupce Radima Kučery už má za sebou první seznamovací seance. "S hráči jsem hned v pondělí samozřejmě hovořil, bylo to ale spíše v lidské rovině. Snažil jsem se trošku zapůsobit i na jejich fotbalovou zodpovědnost. Věřím, že nás může posunout právě zodpovědný výkon. Tak jako se to třeba stalo Jihlavě, proč by se to nemohlo povést nám," vypomohl si příkladem nový vládce ostravské lavičky.

Protože má několik jeho svěřenců před středečním duelem menší zdravotní trable, na mini soustředění do Nymburka za výběrem dorazili Oleksander Azackij i Tomáš Mičola. "Máme tam nějaké šrámy, u několika hráčů je otazník, zda budou schopni nastoupit. Ale to se vyjasní během středy," uzavřel Páník, jehož slova vyšla na stránkách fcb.cz.

V samotné lize se poslední tým prvoligového peletonu začne pokoušet o zázrak v sobotu proti Dukle.