Máme co nabídnout a co ukázat, ještě můžeme zabojovat o evropské poháry, hlásí Masopust

Máme co nabídnout a co ukázat, ještě můžeme zabojovat o evropské poháry, hlásí Masopust

Rychlonohý křídelník Lukáš Masopust měl na severočeské Střelnici kontrakt jen do léta letošního roku. Od tohoto týdne už to však neplatí.

Bývalá opora Jihlavy v Jablonci prodloužila smlouvu o další dva roky, což v praxi znamená, že by měla navlékat zelenobílý trikot minimálně do 30. června 2020.

"Jsem rád, že jsem tady prodloužil smlouvu. Myslím si, že je tady kvalitní kádr, který má co nabídnout a má co ukázat. Můžeme ještě zabojovat o evropské poháry a to je lákavá motivace," pronesl pětadvacetiletý středopolař s minulostí v české jednadvacítce.

Klub pod vedením trenéra Petra Rady v jarní části šlape a kolega Doležala, Hanouska, Trávníka a spol. je z dosavadní jizdy nadšen. Od třetí příčky ho ostatně dělí pouhé tři body.  "Teď ukazujeme, že sílu a kvalitu máme. Poslední roky jsme to tak nepředváděli. Teď si všechno sedlo a je radost tady s klukama hrát," doplnil na stránkách fkjablonec.cz fotbalista, jehož konto v tuto chvíli zdobí 129 ligových zápasů.

Hráč, jenž má v Jablonci bilanci 7 branek a 15 asistencí během 74 soutěžních vystoupení, by se mohl dočkat i premiérového povolání do reprezentace na China Cup. Karel Jarolím ho umístil mezi náhradníky.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.