Brabec má ve Vlašimi nováčky z Ústí, Mladé Boleslavi a Sparty. Na jaké 2 letenské mladíky čeká?

V druholigové Vlašimi bývalo tradicí, že se její kádr během letních a zimních pauz vydatně proměňoval. V aktuálním období už se to však nese v o něco klidnějším duchu...

Brabec má ve Vlašimi nováčky z Ústí, Mladé Boleslavi a Sparty. Na jaké 2 letenské mladíky čeká?

"Již na konci podzimní části jsem avizoval, že budu spokojen, pokud nám tým zůstane pohromadě," nechal se slyšet stále ještě relativně nový stratég Erich Brabec.

Velmi citelná se však zdá být ztráta nejlepšího střelce mužstva Vojtěcha Hadaščoka, jenž už je v Dukle. "S tím, že odejde Vojta Hadaščok, jsme počítali. Věděli jsme o zájmu klubů již na konci podzimu. Nahradit devět gólů nebude jednoduché, ale doufám, že hráči, kteří zde jsou, popřípadě noví hráči, jej dokáží nahradit," pokračoval bývalý trenér sparťanské mládeže.

Zatím chybí Dominik Plechatý a Daniel Mareček. "Oba se připravují s áčkem Sparty. S Tomášem Rosickým jsme domluveni tak, že pokud se neprosadí do áčka, tak se vrátí k nám do Vlašimi," ozřejmil někdejší stoper, jehož tým se ve zbytku skupinové části Tipsport ligy utká s Příbramí a Hradcem Králové.

Pokud jde o nováčky, v kádru jsou stoper Martin Toml z Mladé Boleslavi a ofenzivně ladění hráči Ondřej Novotný ze Sparty a Petr Výborný z Ústí nad Labem.

A možná neskončí jen u nich. "Zatím to není v mém zájmu, abychom přivedli nějaké další hráče. Ti kluci, kteří tu jsou, mají kvalitu. Ovšem pokud by se neměl vrátit Plechatý s Marečkem, budeme muset na situaci reagovat," uzavřel jednačtyřicetiletý Brabec, jenž si ve své hráčské kariéře prošel Spartou, Slavií, Dynamem Moskva, Ankarasporem, Vladikavkazem, Aaraou, Paschingem, Kayserisporem, Senicí, Bohemians 1905 či Libercem.