Blues - Spurs, Arsenal - Manchester United, Espanyol - Real, Carabao Cup, FA Cup!

TELEVIZNÍ PROGRAM

Víte, jaké živé televizní přenosy na vás čekají v době od úterý 22. ledna do pondělí 28. ledna 2019? Redakce eFotbal.cz doporučuje například londýnské derby Chelsea – Tottenham, další ostrovní tahák mezi Arsenalem a Manchesterem United, výjezd Realu Madrid na půdu Espanyolu Barcelona, Carabao Cup i FA Cup.

Blues - Spurs, Arsenal - Manchester United, Espanyol -  Real, Carabao Cup, FA Cup!

 

ÚTERÝ 22. LEDNA 2019

16.45: Souhrn z 23. kola anglické Premier League – ČT Sport.

18.25 (výkop 18.30): FC Toulouse – Stade Remeš (utkání 5. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

20.55 (výkop 21.00): AS Monako – FC Méty (utkání 5. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

 

STŘEDA 23. LEDNA 2019

18.25 (výkop 18.30): AS Saint-Étienne– FCO Dijon (utkání 5. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Burton Albion – Manchester City (první odvetné semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): FC Kilmarnock – FC Glasgow Rangers (utkání 22. kola skotské Premiership) –Digi Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – Racing Štrasburk (utkání 5. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

 

ČTVRTEK 24. LEDNA 2019


20.40 (výkop 20.45): FC Chelsea – Tottenham Hotspur (druhé odvetné semifinálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): SC Amiens – Olympique Lyon (utkání 5. kola Francouzského poháru/Coupe de France) – O2 TV Fotbal.

21.00 (záznam, výkop 1.00): CA River Plate – CA Unión Santa Fe (dohrávané utkání 12. kola argentinské Superligy) – Arena Sport 1.

 

PÁTEK 25. LEDNA 2019

20.25 (výkop 20.30): Hertha BSC Berlín – FC Schalke 04 (utkání 19. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Olympique Marseille – OSC Lille (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.45 (výkop 20.50): FC Bristol City – FC Bolton Wanderers (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Arsenal – Manchester United (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 1.

 

SOBOTA 26. LEDNA 2018

12.55 (výkop 13.00): FC Sevilla – UD Levante (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): FC Accorington Stanley – FC Derby County (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): Sassuolo Calcio– Cagliari Calcio (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.Záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – Hannover 96 (utkání 19. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.Záznam ve 22.40 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Manchester City – FC Burnley (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4.Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

16.00 (záznam, výkop 1.10): CSD Defensa y Yusticia – CA San Lorenzo de Almagro (utkání 16. kola argentinské Superligy) – Arena Sport 1.

16.10 (výkop 16.15): Atlético Madrid – FC Getafe (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.30 hodin.

16.55 (výkop 17.00): FC Nantes –AS Saint-Étienne (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.45 (výkop 18.00): Sampdoria Janov – Udinese Calcio (utkání 21. kola italské Serie A) – TV Seznam, Digi Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Werder Brémy – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 19. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Millwall – FC Everton (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4.

18.25 (výkop 18.30): CD Leganés– SD Eibar (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3.

19.45: PSV Eindhoven – FC Groningen (utkání 19. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 2.

19.55 (výkop 20.00): FCO Dijon – AS Monako (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

20.25 (výkop 20.30): AC Milán – SSC Neapol (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): AFC Wimbledon – FC West Ham United (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): Athletic Bilbao – Real Betis Sevilla (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

 

NEDĚLE 27. LEDNA 2019

11.55 (výkop 12.00): Real Valladolid – Celta Vigo (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

12.25 (výkop 12.30): AC Chievo Verona – ACF Fiorentina (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

14.25 (výkop 14.30): FC St. Mirren – FC Hibernian Edinburgh (utkání 23. kola skotské Premiership) – Digi Sport 4.Záznam ve 21.00 hodin.

14.30: Feyenoord Rotterdam – Ajax Amsterdam (utkání 19. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): HSC Montpellier– SM Caen (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

14.55 (výkop 15.00): Atalanta Bergamo – AS Řím (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.Digi Sport 1 záznam ve 22.30 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – VfB Stuttgart (utkání 19. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 20.30 hodin.

16.10 (výkop 16.15): FC Girona– FC Barcelona (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Záznam ve 22.45 hodin.

16.45: SC Heerenveen – AZ Alkmaar (utkání 19. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 2.

16.55 (výkop 17.00): FC Crystal Palace– Tottenham Hotspur (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4.

16.55 (výkop 17.00): SC Amiens – Olympique Lyon (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Fortuna Düsseldorf – RB Lipsko (utkání 19. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1.

17.55 (výkop 18.00): FC Turín – Inter Milán (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

18.25 (výkop 18.30): FC Valencie – FC Villarreal (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

18.55 (výkop 19.00): FC Chelsea – FC Sheffield Wednesday (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 4.

20.25 (výkop 20.30): Lazio Řím – Juventus Turín (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Espanyol Barcelona – Real Madrid (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain – FC Stade Rennes (utkání 22. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

23.20: CA River Plate – Club Atlético Patronato (utkání 16. kola argentinské Superligy) – Arena Sport 1.

 

PONDĚLÍ 28. LEDNA 2019

20.25 (výkop 20.30): FC Empoli – FC Janov (utkání 21. kola italské Serie A) – Digi Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): ES Troyes– RC Lens (utkání 22. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Barnet – FC Brendford (utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Deportivo Alavés – Rayo Vallecano (utkání 21. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.

21.30 (záznam, výkop 20.00): Vybrané utkání 19. kola portugalské Primeira Ligy/NOS – Sport 2.

23.30 (záznam, výkop 20.00): Vybrané utkání 19. kola portugalské Primeira Ligy/NOS – Sport 2.