Higuaín se nechytl, Icardi je jednou nohou v Realu. Kdo je novým vysněným střelcem Chelsea?

Londýnská Chelsea vyhlašuje lov na nového střelce. Tato informace není nikterak nečekaná, neboť hostující argentinský útočník Gonzalo Higuaín se zatím neosvědčil a předpokládá se, že bude navrácen mateřskému Juventusu. Blues měli zájem o Icardiho, ale se před pár dny nechal slyšet, že by se nebránil přesunu na San Bernabéu.

Higuaín se nechytl, Icardi je jednou nohou v Realu. Kdo je novým vysněným střelcem Chelsea?

V případě ostrovního velkoklubu bude hodně záležet na tom, zda bude aktivován trest ve formě zákazu nákupů na dvě přestupová okna. Blues se odvolali s nadějí, že by v létě stihli ještě adekvátně posílit kádr před náročným půstem. Trenér Sarri si je moc dobře vědom, že problém má jeho tým hlavně v koncovce. Současná kabina potřebuje efektivního zakončovatele, který dokáže vzít odpovědnost sám na sebe.

Podle listu Mirror je aktuálně hlavním cílem přivést před novou sezónou polského kanonýra Roberta Lewandowskiho. Kmenový hráč Bayernu Mnichov byl se Stamford Bridge spojován již několikrát, ale vždy nakonec vykázal loajalitu k barvám bavorského klubu. Někdejší tvář Borussie Dortmund si už v Allianz Aréně připsala 125 branek ve 152 zápasech.

Přestože mu bude v srpnu již 31 let, do starého železa rozhodně ještě nepatří. Bayernu se příliš nezamlouvá, že by se s ním měl rozloučit, ale částka ve výši 70 milionů liber by mohla vedení přesvědčit.  Přesně takovou sumu plánují Blues zaslat do Bundesligy na účet lídra tabulky.