Novinky u Litavky? Slepička i Rezek kývli na pokračování, posilou je Škoda, testují se hráči z Dukly, Prešova, Táborska či Písku

Novinky u Litavky? Slepička i Rezek kývli na pokračování, posilou je Škoda, testují se hráči z Dukly, Prešova, Táborska či Písku
OBSAHUJE VIDEO

Příbram, na jejíž trenérské lavici zůstává Roman Nádvorník, už do nové sezony nemůže počítat se spoustou jmen, mezi které patří Jan Matoušek, Ruslan Mingazov, Matěj Chaluš, Rudolf Skácel, Ibrahim Keita, Egon Vůch, Milan Nitrianský a Filip Hlúpik.

Kádr pro další ročník samozřejmě ještě není ani zdaleka uzavřen. K Litavce zatím dorazili Martin Held, jehož klub zkouší z třetiligového Písku, David Šimek, kterého si Příbram proklepává z Dukly, Mihailo Cmiljanovič, jenž usiluje o kontrakt v české lize z Tatranu Prešov, Pavel Vandas, který dorazil na zkoušku z druholigového Táborska a Milan Škoda, jenž přichází na přestup ze Zbrojovky Brno.

Do týmu se vrátili i navrátilci z hostování Roman Vávra a Jiří Januška, s tím, že z mládežnických struktur si v létě zatrénují s áčkem také Martin Polák, František Belej, Petr Janota, Jiří Mezera a Marek Šíma.

Příbram, v níž i nadále pokračují např. Tomáš Jablonský, Radek Voltr, Jan Rezek, Miroslav Slepička, Antonín Fantiš, Roman Květ i Emmanuel Antwi, aktuálně jedná o podpisu třiadvacetiletého Kamerunce Oliviera Kingueho, jenž v Příbrami hostoval a v minulosti prošel Ústím nad Labem, Slavií, Olhanense či Standardem Lutych. "

Na spoustě příchodů se ještě pracuje," vzkázal prezident Jaroslav Starka.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.