Teplický Vondrášek: Nejsme tady žádní hloupí kluci, přešlapy už jednou provždy zarazíme

Teplický Vondrášek: Nejsme tady žádní hloupí kluci, přešlapy už jednou provždy zarazíme

Novou hráčskou výbavou ze Španělska a Ruska posílený teplický soubor začal novou sezonu remízou v Příbrami, pod kterou se podepsal i navrátilec do kádru Sklářeů Jakub Mareš, na něhož se na Stínadlech hodně spoléhá.

Jak uvedl jeden z nejzkušenějších mužů Hejkalova kádru Tomáš Vondrášek, zkraty jako proti Mladé Boleslavi už by se do budoucna žlutomodrým barvám opravdu stávat neměly...

"Jsme na to tady v Teplicích experti, že nám ty závěry sezon takhle utíkají. Zbytečně si to komplikujeme a dáváme důvod fanouškům i vedení, aby na nás byli naštvaní. Nejsme tady žádní hloupí kluci a víme, že bychom už jednou provždy měli takovéto přešlapy zarazit," pronesl na webu idnes.cz jednatřicetiletý rodák ze Sokolova.

Samotného obránce s minulostí v Ústí nad Labem už slova o teplickém vypouštění a necharakterních hráčích nebaví. "Za sebe musím říct, že mě to už dlouho štvalo, jak se o tom pořád mluví, píše. Tak doufám, že to teď mají všichni nastavené jako já, že to je opravdu za námi a čekají nás lepší časy. Samozřejmě jsme si ty špatné věci vyříkali, jak s vedením, tak mezi hráči. Všichni si jsou vědomi, že to určitě nebylo dobré z naší strany a je potřeba se nad sebou zamyslet. Zároveň jsme si na začátku přípravy řekli, že by bylo špatně, abychom se k tomu pořád vraceli a babrali se v tom. Udělali jsme za tím tlustou čáru," pokračoval na portálu idnes.cz kolega Ljevakoviče, Kučery, Hory a spol.

A jaké tedy budou letošní ambice severočeského klubu, který narazí ve druhém kole na Slavii, poté zajíždí na půdu Baníku a následně přivítá před domácím publikem Mladou Boleslav? "Hodně dlouho se nepovedlo, abychom byli na dosah pohárových umístění. Cíl je to velký, těch týmů, co chtějí poháry, je hrozně moc a takhle vám asi bude odpovídat každý hráč z jakéhokoliv týmu. Já bych se ale o to chtěl hrozně rád poprat, pamatuju to období, kdy jsme tady poháry hráli, a bylo to hrozně příjemné. Chtěl bych si to ještě zopakovat. Moc bych si to přál, a kdyby to bylo už tuhle sezonu, rozhodně bych se nezlobil," zakončil na stránkách idnes.cz Vondrášek.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.