Příchod Neymara do Realu řešila celá kabina v Madridu, ale pak...

Příchod Neymara do Realu řešila celá kabina v Madridu, ale pak...

Letní přestupová sága kolem Brazilce Neymara nenechala nikoho chladným. A obzvláště ne na Nou Campu a San Bernabéu. Právě Barcelona s Realem Madrid o oporu Paris Saint-Germain hodně stály. Hvězdný Brazilec ale nakonec zůstal v Parku princů. Co k tomu řekl obránce bílého baletu Raphael Varane?

Jednou to bylo tak, podruhé jinak. Jisté bylo, že Neymar chtěl pryč z Francie. Hodně se mluvilo o jeho návratu do Katalánska, ale o jeho služby se přihlásil i Real Madrid. Není se proto co divit, že se jeho jméno hojně skloňovalo v kabinách obou týmů.

Do PSG přitom přišel teprve před dvěma lety za rekordních 222 milionů eur, ale záhy zjistil, že tamní liga nemá takovou kvalitu jako například španělská a chtěl pryč.

Sedmadvacetiletý útočník by se návratu do LaLigy rozhodně nebránil a podle všeho by kývnul i Realu. Ale vedení francouzského mistra nedostalo takovou nabídku, na kterou by kývlo a z obchodu sešlo.

„Každý den se někde objevila nová informace, což nakonec vyústilo v to, že jsme se v tom úplně ztratili. Nemluvili jsme o tom pořád, soustředili jsme se hlavně na začátek sezony," řekl Varane.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.