30 měsíců a dost. Vedení Klokanů je nespokojeno a Hašek v Ďolíčku dotrénoval...

30 měsíců a dost. Vedení Klokanů je nespokojeno a Hašek v Ďolíčku dotrénoval...

Tento týden padá v domácích podmínkách jedná trenérská hlava za druhou. Po Fastavu Zlín a Zbrojovce Brno se odhodlali ke změně hlavního kouče také v Bohemians 1905.

Vedení Klokanů, jimž patří ve Fortuna:lize průběžná jedenáctá pozice, se mimořádně sešlo v pondělí odpoledne a výsledkem jednání je okamžitý konec Martina Haška v pozici hlavního trenéra vršovického mužstva.

Devětačtyřicetiletý stratég s minulostí ve Spartě, Pardubicích či Vlašimi seděl na lavičce Bohemky zhruba dva a půl roku. Zelenobílý tým totiž převzal v dubnu 2017.

"Vedení klubu je nespokojeno s bodovým ziskem v aktuální fázi sezony. Za neúspěch musíme považovat také vyřazení z MOL Cupu s třetiligovým Chlumcem. Na druhou stranu Martinovi patří také velké díky za práci, kterou v Bohemce odvedl," okomentoval situaci ředitel Darek Jakubowicz.

Nový hlavní trenér bude v Ďolíčku představen v nejbližších dnech. Premiéra ho čeká v neděli 20. října v domácím utkání s poslední Opavou (ta odvolala Ivana Kopeckého před několika dny) a jeho hlavním úkolem bude přerušit pětizápasovou šňůru bez vítězství.