Chelsea hazarduje s Ligou mistrů. Na zápas se Sheffieldem nikdy nezapomenu, povzdechl si Lampard

Chelsea hazarduje s Ligou mistrů. Na zápas se Sheffieldem nikdy nezapomenu, povzdechl si Lampard

V Premier League začíná jít do tuhého. Do konce soutěže zbývají odehrát tři kola a očekává mimořádně vyrovnaný boj o účast v evropských pohárech. Slibně rozjetá sezona pro Chelsea může skončit bez Ligy mistrů.

V posledním zápase si svoji pozici zhoršila Chelsea, která ve 35. kole podlehla Sheffieldu United 3:0. „Byli lepší než my fyzicky, mentálně i technicky. Teď na stadionu slyšíte každý zvuk a já jsem během utkání slyšel jenom hlasy hráčů Sheffieldu. Náš výkon ve mně vyvolal obavy, musíme se z toho vyspat a zabojovat o první čtyřku,“ povzdychl si Lampard po utrápeném výkonu.

„Z inkasovaných branek jsem byl velmi zklamaný. Chyby, které vedly ke gólu, individuální chyby a chyby, které když uděláte, tak tím prohrajete celý zápas, obzvlášť proti dobrému týmu. To, co nyní musíme udělat, je to, že přestaneme tento zápas řešit, protože jediné, na čem teď záleží, je boj o umístění v první čtyřce, a my v něm stále jsme díky tomu, jak probíhala sezóna,“ uvedl dvaačtyřicetiletý trenér.

Zápas mi toho hodně prozradil a nezapomenu na to,“ poznamenal Lampard.

Naopak trenér Sheffieldu měl slova plná radosti. „Jsme nadšení, předvedli jsme fenomenální vákon. Navíc proti vynikajícím hráčům. Drželi jsme často míč na kopačkách a chtěli jsme se dostat do šestnáctky a mít více příležitostí,“ řekl radostně Chris Wilder.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.