Sparta si pojistila nejlepšího střelce ligy. Takhle jsme si to s manažerem naplánovali, září Juliš

Sparta si pojistila nejlepšího střelce ligy. Takhle jsme si to s manažerem naplánovali, září Juliš
OBSAHUJE OHLASY

Pokud by nebyl aktuálně nejlepší kanonýr Fortuna:ligy Lukáš Juliš lehce zraněn, Jaroslav Šilhavý by ho povolal na říjnový program české reprezentace.

V mezinárodní pauze však alespoň mohl pětadvacetiletý forvard podepsat novou smlouvu se Spartou, která si ho zavázala až do roku 2023.

"Je to pro mě obrovská vzpruha. Po tom, co jsem si za poslední dva tři roky zažil, jsem ani nečekal, že by se tohle mohlo stát. Takže jsem hrozně šťastný," zářil v interview pro Sparta TV někdejší útočník Bohemians 1905 či Sigmy Olomouc.

Právě z Hané si přinesl skvělou fazonu také zpět do metropole a šest branek v úvodních šesti kolech budí respekt.

"Takhle jsme si to s manažerem naplánovali. Po gólech v Olomouci přijít sem, dávat góly taky a v záři podepsat smlouvu. A vlastně to vyšlo. Poprvé jsem stabilní člen základu a jsem moc spokojený. Když Sparta vyhrává, tak je jasné, že útočník dává góly. Doufám, že to takto bude pokračovat," doplnil produktivní svěřenec Václava Kotala.

A co plány pro další vývoj kariéry? "Teď už nemáme žádný plán, necháme to osudu. Řekli jsme si jen, abychom pokračovali. Tak se budu snažit pokračovat a doufám, že se mnou i Sparta a budeme všichni spokojení. A to se tady děje jen když se vyhrává. Není tu čas na remízy nebo prohry," zakončil pro YouTube kanál letenského "S" Juliš.

Po repre pauze ho bude Sparta potřeboval v západočeské Doosan aréně proti třetí Plzni...

KREJČÍ CHVÁLÍ HLOŽKA: POŘÁD JE TO STEJNÝ KLUK. PO TRÉNINKU ZŮSTÁVÁ, POČÍTÁ BALONY A NEVIDÍM, ŽE BY MRMLAL