Nejde jen o Čiviče a Maka. Jakými největšími osobnostmi disponuje současný slávistický nepřítel č. 1 Ferencváros?

Nejen Slavia, titulový hattrick dokázal vybojovat i její nejbližší pohárový protivník Ferencváros a pod všemi byl podepsán dnes již bývalý kouč budapešťského obra Serhij Rebrov, což je mimo jiné někdejší obávaný parťák Andrije Ševčenka z útoku Dynama Kyjev. Aktuálně už šéfuje kádru bývalý stratég Borussie Dortmund Peter Stöger, jenž v maďarské metropoli pracuje s hráči patnácti národností. Kdo jsou právě teď největší klubové osobnosti třiatřicetinásobného šampiona NBI, jenž je doma v Groupama Aréně pro více než 23 tisíc diváků?


Myrto Uzuni (26 let)

Více než solidní forma nyní zdobí i albánského reprezentanta Uzuniho, jenž se v předkolech Ligy mistrů zapsal do střelecké listiny čtyřikrát a další dvě branky připravil svým spoluhráčům.

V uplynulé sezoně maďarské ligy skóroval dvanáctkrát a je poměrně gólový, což už ukázal nejen v albánské lize, ale také v nejvyšší chorvatské soutěži, v níž oblékal dres Lokomotivy Záhřeb.

V prvním kole nové sezony, v němž Ferencváros překvapivě padl, šel do hry až z lavičky. Je otázka, zdali byl šetřen, nebo se aktuálně do základní sestavy nevejde.

Máme je nastudované, musíme podat náš nadstandard a máme velkou šanci postoupit, myslí si slávisté