Reprezentačním týmem opomíjení obránci, kteří by si možná zasloužili pořádnou mezinárodní příležitost?

Zatímco Vladimír Coufal, Pavel Kadeřábek, David Zima, Tomáš Kalas, Ondřej Čelůstka, Jan Bořil, Jakub Brabec, Filip Novák, Ondřej Kúdela či Aleš Matějů dostávají v případě dobrého zdraví šanci v národním mužstvu pravidelně, jsou i tací, kteří ohledně reprezentace pouze paběrkují, případně je realizační tým na čele s Jaroslavem Šilhavým opomíjí. Pojďte se spolu s námi podívat na osm zahraničních krajánků, kteří by o výraznější šanci v nejcennějším trikotu nepochybně stáli.

Stefan Simič (26 let)

Na svůj věk (26) má Simič, jenž nikdy neodehrál v první české lize ani minutu, velkou spoustu zkušeností ze tří různých zemí.

Začínal na Apeninském poloostrově, kde si postupně vyzkoušel trikoty Varese, AC Milán, Crotone i Frosinone, vyzkoušel si také belgickou First Division A, v níž prošel Mouscronem, až zakotvil v Chorvatsku, kde má i své kořeny.

V Hajduku Split patří k defenzivním oporám a jedinou chybou se zdá být to, že si na oné adrese dosud pořádně nezahrál evropské poháry.

V reprezentačním áčku má každopádně dva starty z let 2017 a 2019 a v tomto směru ještě nepochybně neřekl poslední slovo. Na své pozici může hrát na nejvyšší úrovni klidně ještě příštích deset let.