Vydrží Sor na vršovické půdě pouhých 7 měsíců? Hrošovského klub z First Division A nenabízí zrovna málo...

Vydrží Sor na vršovické půdě pouhých 7 měsíců? Hrošovského klub z First Division A nenabízí zrovna málo...

Že by dvaadvacetiletý nigerijský rychlík Yira Collins Yor vydržel v Edenu pouhých sedm měsíců? Možné to je a to i navzdory jeho dlouhodobé smlouvě až do 31. prosince 2026. Slavia totiž obdržela lukrativní nabídku na přestup...

Belgický KRC Genk, do jeho kádru patří například explzeňský Patrik Hrošovský a kterým svého času prošel také Jakub Brabec, je údajně ochoten za bývalého křídelníka Baníku zaplatit včetně výkonnostních bonusů 10 milionů eur, což je téměř čtvrt miliard korun.

Nepochybně by se jednalo o velmi dobrý obchod a to zejména z pohledu značky, jíž velí Jaroslav Tvrdík. Vždyť v zimě za něj Slavia poslala na Bazaly zhruba 30 milionů korun...

Čtyřmi belgickými tituly ozdobený zástupce Jupiter Pro League navíc není podle zpráv z Vršovic jediným zahraničním zájemcem, který by chtěl v Konferenční lize zářícího Sora s bilancí šesti startů, šesti branek a tří asistencí ukořistit.

"Yira je samozřejmě středem zájmu mnoha klubů, v tuto chvíli však přestupové spekulace nebudeme nijak dál komentovat," citoval web idnes.cz slova tiskového mluvčího Michala Býčka.

Sor je klientem hráčské agentury DS Spors Management, kam patří například Peter Olayinka či Mohamed Elneny z Arsenalu.

Trpišovský o Rakówu: Teď nás čeká úplně jiný soupeř, strašně pevný v defenzivě a se skvělou mentalitou

Zdroj: idnes.cz