Čtyři útočníci, kteří by v divadle snů na rudé straně Manchesteru mohli nahradit portugalskou sedmičku

ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Cristiano Ronaldo už není hráčem Manchesteru United, anglický velkoklub s ním ukončil spolupráci a bude za něj hledat náhradu. Která čtyři zajímavá ofenzivní jména se teď ve spojitosti s příchodem na Old Trafford často skloňují?

Cody Gakpo (PSV Eindhoven)

Realističtější volbou než Osimhen může být Gakpo. Další nizozemský hráč v tomto seznamu prožívá skvělé období, daří se mu v klubu i v reprezentaci, důkazem čehož budiž i jeho gól v úvodním zápase Nizozemska na světovém šampionátu v Kataru, v němž mladík vystřelil Holanďanům vítězství nad Senegalem (Nizozemci vyhráli 2:0, druhou branku v závěru utkání přidal Davy Klaassen).

23letý Gakpo se letos pyšní skvělou bilancí 9+12 v pouhých 14 zápasech. Vloni za PSV vstřelil 12 branek a na stejný počet jich přihrál svým spoluhráčům, stačilo mu k tomu 27 duelů. Gakpo je aktuálně na přestupovém trhu velmi horkým zbožím a mistrovství světa může ještě zvednout jeho už teď ne zrovna nízkou cenovku. Dalším zájemcem o jeho služby má být, stejně jako v případě Osimhena, Real Madrid.

Foto: PSV Eindhoven