Olayinka a ti další. Komu ve Slavii dobíhá kontrakt a mohl by brzy ve Vršovicích skončit?

Slavia je v posledních letech známá tím, že má velmi široký kádr. Spousta hráčů zůstává, další míří na hostování. Léto je ale tradičně časem k proměně kádru. V tom letošním končí ve Slavii smlouva hned několika tvářím posledních let. O koho se jedná. A jakou mají budoucnost?

STANISLAV TECL

Snad do nikoho se fanoušci (nejen) sešívaných obouvají více než do Stanislava Tecla. Zkušený útočník je ale pevnou součástí mužstva a nevypadá to, že by na svém názoru měl Jindřich Trpišovský cokoliv měnit.

Současná smlouva mu však zatím prodloužena nebyla. Dvaatřicetiletý borec je ale slávista skrz naskrz. Ostatně, odejít mohl už v zimě. „Stanislav Tecl mohl v zimním přestupovém období odejít za finančně zajímavou nabídkou na přestup do zahraničí,“ potvrdil tehdy šéf Slavie Jaroslav Tvrdík. 

Ten zároveň naznačil, že asi padá i letní odchod, který by mohl nápadně připomínat doby dřívější. Vzpomeňte na Hušbauera či Škodu. „Rozhodl se svůj fotbalový osud definitivně spojit se Slavií. A to i po konci hráčské kariéry,“ dodal ale Tvrdík.

Foto: SK Slavia Praha