Citizens zvažují vydrancovat kabinu Aston Villy. V pozoru je Arsenal, který měl stejný plán již dříve

Citizens zvažují vydrancovat kabinu Aston Villy. V pozoru je Arsenal, který měl stejný plán již dříve

Pětadvacetiletý brazilský záložník Douglas Luíz se stává na přestupovém trhu velmi žádaným artiklem. Během letního transferového okna by mohlo dojít k zajímavé přetahované o jeho služby, ale Aston Villa má jasno. Svou oporu nepustí nikam, pokud zájemce nepošle opačným směrem 100 milionů liber.

Odchovanec klubu Vasco da Gama si již angažmá v Manchesteru City vyzkoušel v letech 2017 až 2019. Své první zkušenosti v Evropě však nemohl hodnotit pozitivně, neboť na Etihad Stadium herní prostor nedostal. Místo toho byl zapůjčen španělské Gironě, následně pak prodán do Aston Villy, kde se vypracoval v klíčovou tvář.

DOSTANE INTER MIAMI PŘEZDÍVKU PŘÍSTAVU BÝVALÝCH HVĚZD BARCELONY? JIŽ POČETNOU ENKLÁVU MOHOU ROZŠÍŘIT DALŠÍ

The Villans si velmi dobře uvědomují kvality své hvězdičky a tamní kouč Unai Emery se dokonce obává, že by jeho prodej a následná absence mohla vystavět problémy a pohárové ambice. V aktuální sezóně odehrál Luíz 37 soutěžních zápasů a připsal si 10 gólů a 7 asistencí.

Jeho působivé výkony přilákaly celou řadu známých značek. Již delší dobu se skloňuje zájem londýnského Arsenalu, nyní vstupuje do hry i Manchester City, který umí být na trhu přesvědčivý. Požadovaných 100 milionů liber by nemuselo být problémem ani pro jednu stranu, proto by nám letní přestupové okno mohlo nabídnout pořádné drama.  

Foto: Aston Villa FC