Slavia neměla problém ani s Wislou Krakov, opět se trefil Škutka

Tým pražské Slavie pokračuje v zimní přípravě v povedených výkonech. V prvním duelu na herním soustředění v tureckém Beleku dnes porazili dvanáctý tým polské ligy Wislu Krakov 2:0 a z osmi dosud odehraných přípravných zápasů si připsali sedmé vítězství.

Jednou brankou k němu pomohla nová útočná posila Slovák Dávid Škutka. Čtyřiadvacetiletý hráč po Šimečkově přihrávce v závěru zpečetil výhru a trefil se i v druhém zápase v červenobílém dresu. Předtím už po šesti minutách otevřel skóre Hurka.

Trenér Petr Rada prostřídal v poločase celou sestavu až na brankáře Rakovana. V další utkání na soustředění v Turecku změří Pražané síly v pátek od 16:00 s rumunskou Vasluí, herní kemp pak zakončí v úterý souboj s dánským týmem Horsens.

Přípravné utkání v Turecku:

Slavia Praha - Wisla Krakov 2:0 (1:0)
Branky: 6. Hurka, 84. Škutka.

Sestava Slavie:
I. poločas: Rakovan - Nitrianský, Bortel, Hubáček, Čonka - Hrubý, Gecov, Hurka, Mičola - Fenin, Vošahlík.
II. poločas: Rakovan - Dostál, Dobrotka, Petrák, Juhar - Koreš, Zmrhal, Šimeček, Tusjak - Škoda, Škutka. Trenér: Rad