Slavia přetlačila Karvinou, Zlín remizoval v Jihlavě

Třemi zápasy pokračuje nejvyšší domácí fotbalové soutěž. Na Slavii hrála Karviná, která vstřelila gól jako první: už ve čtrnácté minutě se trefil Kalabiška. O patnáct minut později ale po povedené akci vyrovnal Stoch, před koncem poločasu střídal kvůli zranění Škoda. V druhé půli se znovu trefil výborně hrající Stoch a byl i u třetího góly sešívaných, když se po jeho rohu trefil Jugas. Na konci zápasu snížil střídající Wágner, ale Slavia si vítězství pohlídala.
V obou dalších utkáních padaly góly až druhých poločasech. Zápas týmů bojujících o záchrany - Jihlavy a Zlína - skončil smírně 1:1. Ševci sice zásluhou Daniela Holzera vedli, nicméně Jihlava v třetí minutě nastavení vyrovnala - trefil se jarní střelec Ikaunieks.
Souboj Teplic a Mladé Boleslavi, týmů ze středu tabulky, skončil také smírně 1:1. Domácí šli do vedení v 60 minutě - trefil se Žitný - ale Mladá Boleslav dokázala vyrovnat: v 86. minutě vsítil brankou Komlichenko.