Nejsme dole proto, že bychom nedostatečně pracovali, míní Hašek, pod kterým se v Ďolíčku třese židle

Vršovičtí Klokani nezvítězili již desetkrát v řadě, s tím, že v pěti zápasech po sobě se jim nepodařilo skórovat a naposledy se radovali z gólu ještě v listopadu 2018.

Nejsme dole proto, že bychom nedostatečně pracovali, míní Hašek, pod kterým se v Ďolíčku třese židle

Také proto se podle Deníku Sport v Ďolíčku řešila hlava hlavního trenéra Martina Haška, jehož soubor se po domácí prohře s podobně postavenou Sigmou Olomouc propadl až na čtrnáctý flek.

Ačkoliv bývalý stratég Vlašimi, Pardubic či Sparty obdržel důvěru i nadále, nic není věčné a židle se může třást dál, s tím, že velký třesk by mohl přijít po důležitých březnových kláních s Karvinou a Opavou.

"Pořád máme v týmu dobrou náladu a výborné mezilidské vztahy, i realizační tým s vedením. Nejsme dole proto, že bychom nedostatečně pracovali," hájil se nadřízený Vacka, Juliše či Júsufa, který kvůli zdraví ještě bude muset vynechat i nejbližší zápasy ve Zlíně a se Slavií, které patří.

Jisté trable však připouští."Připadám si, jako bych sledoval klacek, který se po průtrži mračen žene korytem. Reálně s tím moc nezmůžu, musím počkat, až opadne voda. Mám spoustu perspektivních hráčů s velkým srdcem, jenže kvůli věčným zraněním a nedostatečné netrénovanosti dalších hráčů na tom zatím nejsme tak, abychom mohli postavit skutečně silný tým,“ pravil Hašek.