Ronaldova nálada v Juve se blíží bodu mrazu. Má problém se Sarrim, říká Cassano

Ronaldova nálada v Juve se blíží bodu mrazu. Má problém se Sarrim, říká Cassano

Ronaldo je po prvotní euforii v Juventusu nespokojený. Série rozhodnutí trenéra Sarriho ho rozčílila k nepříčenosti. Poslední kapkou byla předčasná stažení Ronalda ze hry v zápasech s Lokomotivem Moskva, AC Milán a Atalantou. Důvod podle trenéra? Problémy Ronalda s kolenem. Podle zákulisních informací se však Ronaldo s touto verzí vůbec neztotožňuje.

Další olej do ohně přilil bývalý hráč Realu nebo obou milánských klubů Antonio Cassano v nejnovějším díle italské fotbalové show Tiki Taka. „Podle mých informací má Ronaldo velký problém se Sarrim. Předčasné stažení ze hry naštvě každého hráče a teď si představte, že jste Ronaldo. Juventus se to snaží ututlat, ale v tuhle chvíli to kvůli tomuto sporu v klubu pěkně vře,“ prohlásil Cassano, který je známý tím, že má v klubu spoustu kamarádů.

Je tedy ve hře odchod Ronalda ze severu Itálie? Podle tamních médií ano. Ronaldo přišel do Juventusu loni v létě za 100 milionů eur po devítiletém angažmá v Realu Madrid, které ho vystřelilo mezi legendy historie fotbalu. Návrat do Španělska však údajně nehrozí. Ronaldo má obrovské nároky na plat a to začalo zajímat katarské investory v PSG. Ti by ho chtěli přivést do Paříže, v případě odchodu Mbappého do Liverpoolu.

V Paříži by se mohl Ronaldo potkat s Neymarem, který už se v minulosti zmínil o touze zahrát si jednou po boku svého vzoru z dětství. Mimo mísu je v tuto chvíli i odchod Ronalda do Manchesteru United, kde už působil v minulosti, mezi lety 2003 a 2009, a to z důvodu hrozivé aktuální situace klubu. 

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.