Zlatan je zpátky! V Miláně podepisuje smlouvu na půl roku a během toho si vydělá nekřesťanské peníze

Zlatan je zpátky! V Miláně podepisuje smlouvu na půl roku a během toho si vydělá nekřesťanské peníze

Dlouho očekávaný přestup se proměnil v realitu. Zlatan Ibrahimovič se vrací do Evropy, o legendárního švédského kanonýra se dlouhodobě zajímal AC Milán a ten prý nyní dokončil detaily jeho smlouvy, kterou má Ibra co nevidět podepíše.

Ibrahimovič už v AC Milán dříve působil. V Evropě oblékl dres Malmö, Ajaxu Amsterdam, Juventusu Turín, Interu Milán, Barcelony, právě AC Milán, Paris Saint-Germain a Manchesteru United, poté odešel dvě sezóny hrát do USA za Los Angeles Galaxy, tam mu ale na podzim skončila smlouva a od ledna bude hrát jinde.

A podle všeho opět na San Siru. „Intenzivně se řeší jeho příchod, detaily jeho angažmá,“ potvrdil i známý deník Gazzeta dello Sport. Ve hře byl ale podle všeho i Tottenham, který koučuje jeho oblíbenec José Mourinho, či Real Madrid, kde chtěl hrát Ibrahimovič už dříve. Údajně o něj navíc stál i Carlo Ancelotti, který nově převzal Everton.

Podle všeho se ale Ibrahimovič rozhodl právě pro klub, kde hrál mezi lety 2010 a 2012. S Rossoneri získal jedno Scudetto v sezóně 2010/11 a na další úspěchy hodlá navázat. Podepíše však zatím pouze smlouvu na půl roku, součástí by však měla být opce na další prodloužení. Během tohoto krátkého období by si však měl švédský kanonýr přijít na 3,5 milionů euro!

Výsledek obrázku pro zlatan ibrahimovic