Hübschmanovi se nebude odcházet až tak těžce: Až skončím, nevěřím tomu, že by to pro mě byla nějaká tragédie

Hübschmanovi se nebude odcházet až tak těžce: Až skončím, nevěřím tomu, že by to pro mě byla nějaká tragédie

Osmatřicetiletý kapitán Jablonce Tomáš Hübschman působí na severočeské Střelnici již šestou sezonu a již řadu let po sobě čelí dotazům, jestli to bude jeho poslední ročník...

Protože vynechal závěr podzimu kvůli zranění, fanoušky zajímalo, jak to měl v zimní přípravě a jestli ji absoloval kompletní a bude Petru Radovi k dispozici již od prvního jarního kola.

"Absolvoval jsem tak 80 procent, měl jsem jen lehký zdravotní výpadek na pár dní, ale na soustředění ve Španělsku i teď v závěrečných dnech v Česku už jsem trénoval naplno. Na jaro jsem připravený," hlásil v interview pro idnes.cz bývalý dlouholetý hráč Šachtaru Doněck.

Má funkční veterán s reprezentační minulostí stále sílu pokračovat i po létě 2020 a být součástí ročníku 2020/2021? "To v hlavě teď vůbec neřeším, to je zbytečné. Bude prostě záležet na tom, co na to řekne moje tělo, a samozřejmě také na tom, jaký bude zájem od vedení klubu nebo od trenéra prodloužit se mnou ještě smlouvu, nebo ne. Aby to vůbec dávalo hlavu a patu vzhledem k mojí výkonnosti na hřišti. To se prostě vyhodnotí až v létě, ale když skončím, tak nevěřím tomu, že by to pro mě byla nějaká tragédie," pokračoval na webu idnes.cz ochovanec letenského "S".

A jak se mu v podzimu profesionální kariéry, která nepůjde prodlužovat donekonečna, vstává? "Naštěstí u mě ještě nepřišel ten stav, že bych se musel do něčeho nutit. Mě fotbal prostě pořád baví a nevadí mi ani ráno ani večer. Je ale fakt, že víc s chutí jdu na trénink, pokud vím, že bude s míčem, to je pro mě vždycky radost. Do lesa už s takovou chutí nejdu, ale to není věkem, to je asi normální," uzavřel na idnes.cz spoluhráč Chramosty, Doležala, Jugase a spol.