Ronaldinho to s míčem pořád umí, vstřelil pět branek a na šest přihrál

Ronaldinho to s míčem pořád umí, vstřelil pět branek a na šest přihrál

Slavný a bývalý vynikající hráč stále tráví čas v paraguayské věznici. Nicméně si alespoň může s dalšími vězni zahrát fotbal a rozdávat autogramy.

Bývalá hvězda Barcelony je už přes deset dní zadržena kvůli vstupu do země na falešný pas. Ronaldinhovi zpříjemňuje pobyt autogramiáda a fotbal. Paraguayská ministr vnitra Euclides Acevedo přišel s nápadem, že by si s ostatními spoluvězni mohl zahrát fotbal. „Nemusel by to být přímo fotbalový zápas, ale mohli by si začutat. Přece jen je obrovskou hvězdou,“ prohlásil ministr.

Myšlenka byla zajímavá a snadno proveditelná. Ve věznici se uspořádal turnaj, kde Ronaldinhův tým ve finále vyhrál 11:2. On sám dal pět branek a na šest přihrál.

Bývalý brazilský reprezentant stále čeká na rozsudek. Ministr Euclides uvedl, že je o brazilskou hvězdu dobře postaráno. „Můžu vás ujistit, že to není žádná káznice. Naopak, je to skoro hotel,“ uvedl. Přesto si hvězdný fotbalista měl důvod postěžovat. „Nechutnaly mu sušenky a hořký čaj,“ poznamenal.

Ronaldinho byl zadržen na začátku března, když se se svým bratrem prokázali falešnými pasy. Někdejší fotbalový bavič se brání tím, že pas dostal jako dárek a omylem se jím prokázal na letišti. Myslel si, že jde o klasický pas. Jenomže od koho pas má už vysvětlit nedokázal. Některé zprávy z paraguayské strany mluví o tom, že si tam Ronaldinho uložil v přepočtu několik desítek milionů korun a snaží se získat paraguayské občanství, informuje o tom aktualne.cz.