Šest zástupců slavných "S", u nichž je pravděpodobné, že se ve 304. derby v Edenu budou podílet na gólu?

DERBY PRAŽSKÝCH "S"

Rozhodnout blížící se bitvu o Prahu samozřejmě může při závěrečném rohovém kopu v 97. minutě slávista Ondřej Kolář, případně jeho sparťanský protějšek Matěj Kovář, ale znáte to, kapánek pravděpodobnější jsou přeci jen jiné varianty. Níže před vámi leží seznam hráčů z obou táborů, kteří jsou zatím v této sezoně FORTUNA:LIGY v rámci svých týmů nejproduktivnější a jejichž nedělní šance ke skórování tak nemusí být úplně zanedbatelná. Slušná ofenzivní čísla už vygenerovali jak tři zástupci sešívaného vicemistra, tak tři představitelé současné letenské školy.

Jan Kuchta (7 zápasů, 4 góly, 2 asistence)

Pětadvacetiletý reprezentant Česka měl vzhledem k dlouhému disciplinárnímu trestu na Letné pomalejší rozjezd, ale aktuálně to vypadá, že je zpět v dobré formě.

Dosavadních 592 minut se bývalému útočníkovi Lokomotivu Moskva podařilo přetavit ve čtyři góly a dvě branková vybídnutí, což není špatné.

Kolega Jankta, Sadílka či Minčeva udeřil v každém z posledních tří soutěžních zápasů a měl by tak mít fazonu. Je však otázkou, jak moc s ním zamává fanouškovské "přivítání" v Edenu, které rozhodně nebude přívětivé.

Foto: AC Sparta Praha