V Parku princů chystají na příští léto hon na klíčovou tvář City. Reakce anglického šampiona má být rychlá

V Parku princů chystají na příští léto hon na klíčovou tvář City. Reakce anglického šampiona má být rychlá

Manchester City v minulé sezóně zažil hody v počtu získaných trofejí, proto je po právu vnímán jako aktuální vládce Evropy. Ostrovní gigant disponuje početným zástupem skvělých hráčů, proto není žádným překvapením, že i další zámožné kluby ze starého kontinentu prahnou po jejich zisku. Třeba takové PSG, které to již během léta zkoušelo na Rodriho a lhostejný mu nebyl ani norský kanonýr Haaland. Tím však výčet vytoužených přání nekončí…

Pod Eiffelovkou se kormidla chopil Luis Enrique, který nahradil Chirstophea Galtiera. Pod rukami nového trenéra prošel tým masivní obměnou, ale Pařížané stále nemají dost. Podle portálu Todofichajese má šampion Ligue 1 spadeno na hvězdu Manchesteru City Kevina de Bruyneho, což ostatně potvrdil i hráčův agent.

Belgické křídlo je pro Citizens důležité a je zřejmé, že ostrovní klub nebude svolný k jeho uvolnění. Platný kontrakt má na Etihad Stadium do léta 2025. PSG avizovalo snahu získat jej příští léto, ale reakce se dostavila prakticky okamžitě. Manchester City začal jednat s hráčem o prodloužení spolupráce.

Produkt mládežnické akademie KRC Genk dovedl Manchester City k celé řadě trofejí a stal se nedílnou součástí základní sestavy. Obdiv vzbuzují i statistiky dvaatřicetiletého hráče. V minulé sezóně odehrál v barvách Citizens 49 soutěžních zápasů, ve kterých si připsal 10 gólů a neuvěřitelných 31 asistencí.

PSG věří, že díky své finanční síle dokáže belgického internacionála zlákat do Paříže. Pokud však Manchester City projevuje zájem o prodloužení spolupráce, nabízí se otázka, proč opouštět nejblyštivější značku v Evropě a hledat štěstí na jiné adrese.

HRÁČSKÉ PLATY V LALIZE? REAL JE PO OBŘÍM PROPADU BARCELONY ÚPLNĚ JINDE NEŽ CELÝ ZBYTEK SOUTĚŽE

Foto: Manchester City FC