Sigma nedala Bohemians šanci, Sňozík lovil míč ze sítě čtyřikrát

Hráči Sigmy Olomouc vyhráli v pondělní dohrávce 26. kola Gambrinus ligy doma nad Bohemians 1905 4:0. O výhře rozhodli domácí už v prvním poločase, dva góly v něm vstřelil Zdeněk Klesnil, jeden přidal Jan Schulmeister, ve druhé půli hlavou dokonal zkázu hostů Jakub Podaný.

Pražané začali v Olomouci sympaticky, ale po rohovém kopu nevyužil ve 4. minutě propadnutý míč na malém vápně stoper Lukáš a nechal vyniknout brankáře domácích Zlámala. Na druhé straně po centru Vepřeka stahoval na brankové čáře míč gólman Sňozík vedle stojící Ordoš se jej jemně dotknul, Sňozík míč nechytil a Klesnil pohodlně otevřel skóre.

V 11. minutě byl u gólu domácích opět Ordoš, který do šestnáctky vysunul Schulmesitera a ten vystřelil kolem levé nohy Sňozíka k levé tyči - 2:0. Bohemians 1905 měli náznaky šancí, ale žádnou z nich nedokázali dotáhnout do gólového konce. Naopak krátce před poločasem dal hlavou třetí gól domácích opět bijec Klesnil.

Ve druhém poločase mohli skórovat opět převážně domácí. Nejprve Klesnil odmítl hattrick, poté mířil kousek vedle Navrátil. V 89. minutě po rohovém kopu zůstal v malém vápně nekrytý střídající Podaný a pečetil na konečných 4:0.