Pacanda rozhodl v MSFL o výhře brněnského béčka

Hráči Brna sice v dnešním prvoligovém zápase na Spartě pocítili absenci svých opor Milana Pacandy a Mario Holka, oba jmenovaní hráči se však zasloužili ve 12. kole MSFL o výhru B-týmu nad Ostravou B 1:0. V den svých dvacátých narozenin vypracoval Holek v 65. minutě akci, již zakončil jedinou trefou zápasu Pacanda.

Ten se poprvé výrazně prosadil už po dvaceti minutách hry, když po faulu na něj mělo Brno B výhodu penalty, Filip Chlup ji ale neproměnil.

Brněnské béčko zůstává třetí v tabulce, neboť naplno bodoval i druhý Fulnek, jenž tak ze sedmi posledních utkání vytěžil 17 bodů. Výhru 1:0 nad Břeclaví zajistil nováčkovi až ve třetí minutě nastaveného času Kretek. Jeho spoluhráč Rozsypal neproměnil v 55. minutě penaltu.

Stejný nezdar jako Chlupa a Rozsypala postihl dnes i hráče Dolního Benešova Vojáčka deset minut před koncem utkání se Zlínem B, jenž skončil 1:1. Skóre otevřel Vojáčkův spoluhráč Juchelka a za hosty vyrovnal Činčala jen minutu předtím, než přišla jejich další velká radost ze selhání soupeře při pokutovém kopu.

Po dvou týdnech doma opět vyhrály poslední Hranice. Tým Znojma, který předtím vyhrál třikrát za sebou, porazily brankami Kufy a Stryka 2:1. Za hosty skóroval Minarech.