Žižkovští deklasovali ve druhé lize Třinec

Viktoria Žižkov se znovu vrátila do čela tabulky druhé ligy. V utkání 13. kola deklasovala na svém stadionu Třinec 5:1, když už po 36 minutách vedla o čtyři branky. Dvakrát se trefil Stracený.

Pražané šli od první minuty dravě za vítězstvím a protivníka jednoznačně přehrávali především rychlými křídelními akcemi. Třinec se dlouho k ohrožení domácí branky vůbec nedostal a snížit drtivou porážku se mu podařilo až po Szmekově střele v samém závěru zápasu.

Výsledek:

Žižkov - Třinec 5:1 (4:0)
Branky: 28. a 54. Stracený, 14. Šťastný z pen., 21. vlastní Čelůstka, 36. Procházka - 89. Szmek. Rozhodčí: Paták - Moláček, Mlsna. ŽK: Demjan - Lachowicz, Brezničan, Martinčík, Szmek. Diváci: 1025.

Žižkov: Bartalský - Kučera, Král, Šťastný, Grznár - Kušnír (55. Eismann), Kropík, Novotný (10. Procházka), Stracený - Demjan, Kalod (46. Labant). Trenér: Skalba.
Třinec: Vreštiak - Brezničan (46. Vavruša), Čelůstka, Pindor, Martinčík - Malíř, Cieslar, Ceplák, Lachowicz (46. Miko) - Szmek, Kořínek (78. Maceček). Trenér: Hajný.

[ 29.10.2006 - ČTK / eFotbal.cz | Foto: MARSfoto ]