V ČFL si Varnsdorf odvezl z Karlových Varů porážku 0:1

Už třetí prohru za sebou na hřištích soupeřů po jediné inkasované brance utrpěl Varnsdorf, který v utkání 13. kola ČFL podlehl na umělé trávě týmu Karlovy Vary-Dvory 0:1. O jediný gól se postaral šest minut po poločase Martin Schuster, hosté pak v poslední minutě přišli o vyloučeného Josefa Hyku.

Karlovarští tak potvrdili, že jsou nejlepším mužstvem soutěže v bilanci domácích zápasů. Z dosavadních sedmi jich šest vyhráli a v jednom remizovali, v příštím dějství však prověří jejich fotbalovou pevnost v Drahovicích lídr tabulky Bohemians Praha.

Na páté místo se shodným počtem 23 bodů jako Karlovy Vary-Dvory se probojovaly Prachatice po výhře 2:0 nad béčkem Příbrami. Skórovali Igor Nitrianský a bývalý hráč Marily Jan Zušťák z penalty.