Villa se Sánchezem dovedli Barcelonu k jasnému vítězství

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Barcelona dokráčela ve Španělském královském poháru k jasnému vítězství nad Córdobou a to i přesto, že trenérský tým šetřil Messiho, Xaviho, Iniestu a další hvězdy.

Eindhoven byl blízko získání Messiho. Kdy se tak stalo?

Katalánský velkoklub šel do odvety s dvougólovým vedením z prvního zápasu a o jasném postupu rozhodl již do poločasu. Skóre otevřel mladý záložník Thiago Alcantara a v rozmezí pěti minut se pak dvakrát prosadil zkušený španělský reprezentant David Villa.

Ve druhém dějství přidal čtvrtý a pátý gól do sítě druholigového celku rychlík Alexis Sánchez a Barcelona pronikla do dalšího kola s celkovým skóre 7:0. Příště už však bude soupeř o poznání silnější, a sice Pellegriniho Málaga.

Druhý tým Primera División Atlético Madrid už si v Getafe pouze hlídal postupový výsledek 0:0, protože měl nahráno z prvního zápasu, který před domácím publikem ovládl 3:0. Kolumbijský kanonýr Falcao odehrál něco málo přes hodinu a tentokráte vyšel naprázdno. Tým kouče Simeoneho půjde ve čtvrtfinále na Betis Sevilla, který vyřadil druholigový celek Las Palmas. Další čtvrtfinálové dvojice tvoří Zaragoza se Sevillou a Real Madrid s Valencií.