Olomouc si připsala skalp Žiliny

Sigma Olomouc hostila v úterý odpoledne v areálu Androva stadionu slovenskou Žilinu, která si před pár dny pochutnala na čtrnáctém celku polské nejvyšší soutěže a Ruch Chorzow smetla 9:2.

Trenér hanáckého celku Roman Pivarník vystřídal dvě skupiny hráčů. Ti, co v posledním utkání hráli pouhých třicet minut, nastoupili v základu a zbytek (Javůrek, Plšek, Schulmeister, Ješko, Šindelář, Houska, Petr, Janotka, Schmidt, Bernard a Reichl) byl připraven na lavičce.

České mužstvo se dostalo do vedení ve 27. minutě po proměněné penaltě nejlepšího ligového střelce týmu Michala Ordoše, jenž potrestal Piačkův faul na svou osobu.

Po hodině hry vystřídal domácí tým hned devět hráčů, ale síť už se nerozvlnila za žádným z brankářů.