Sešívaná Slavia: poločas světlá, poločas tmavá

Slavia ve čtvrtek v Edenu dostála do puntíku své přezdívce „sešívaní“. Jejich výkon byl proti Anderlechtu tak rozdílný, jako barvy na jejich dresech. Jeden poločas světlý a tudíž nadějný a druhý tmavý, ponurý. I proto prohrála 0:3. Zápas na klubových stránkách hodnotil kapitán Jiří Bílek. Co řekl?

O PRVNÍ PŮLI:

Hráli jsme to, co jsme chtěli, dobře zezadu, v pohodě dopředu, měli jsme i nějaké šance, ale nic jsme nedali.

O DRUHÉ PŮLI:

Nezvládli jsme ho a to náás pravděpodobně bude stát postup. Nevím, co se stalo. Říkáme si v kabině, že musíme dobře vstoupit do hry a místo toho dostaneme laciné góly. Ten první nám rozhodně nepomohl psychicky a Anderlecht to pak dohrál tak, jak potřeboval.

O SOUPEŘI A NADĚJÍCH:

Byl to pro nás hratelný soupeř a první půle to dokázala. Šance na postup je, ale malá. Celá Slavia čeká dlouho na mezinárodní úspěch a my to tak zakopeme.

Slavia: doma debakl a evropské adieu