Sparta nevyhrála ani v modelovém utkání s pátým celkem druhé ligy

OBSAHUJE VIDEO

Sparta nezahálí ani v mezinárodní přestávce a páteční den, kdy bude v akci česká reprezentace, využila k modelovému utkání s druholigovou Vlašimí, které patří po šesti kolech FNL průběžná pátá pozice.

Zápas se nehrál v letenské Generali aréně, ale na sousedním tréninkovém hřišti a skončil remízou 1:1.

Ačkoliv byl celek trenéra Andrey Stramacciioni v prvním dějství aktivnější, exsparťanský gólman Nguyen vychytal pár šancí a branka Davida Lafaty nebyla uznána pro ofsajd, do kabin se šlo za stavu 0:1 pro hostujícího outsidera, v jehož trikotu se prosadil Francouz Kamso Mara, jenž překonal Davida Bičíka technickou ranou.

Na vyrovnání se moc dlouho nečekalo - stalo se tak osm minut po přestávce, což zařídil Lukáš Juliš, jenž po kličce brankáři uklízel míč do prázdné svatyně.

V závěru měly blízko k vítězné brance oba týmy, střídající žolík Néstor orazítkoval v krátkém časovém intervalu tyč i břevno.

Do tkání zasáhli také Václav Kadlec a Martin Frýdek, které nakonec slavné "S" nikam neuvolnilo. První jmenovaný naskočil do druhé půle, ale musel být předčasně střídán kvůli prokousnutému jazyku. Druhý zmíněný univerzál odehrál kompletních devadesát minut.