Šťastné vítězství, ale tři body jsme potřebovali, aspoň máme v listopadu o co hrát, oddychl si Krejčí

Šťastné vítězství, ale tři body jsme potřebovali, aspoň máme v listopadu o co hrát, oddychl si Krejčí
OBSAHUJE OHLASY

Jednadvacítka udělala důležitý krok, když v Litvě urvala vítězství 1:0. „Nebylo to vůbec jednoduché utkání. Zklamání po Skotsku bylo velké, sám jsem byl zvědavý, jak na to tým zareaguje. Rozhodl jsem se přenést zodpovědnost na ty nejzkušenější hráče, aby byla šance i v listopadovém utkání v Řecku, o co hrát. Nejcennější je, že jsme uhráli tři body a udrželi postupovou šanci,“ citoval web repre.fotbal.cz slova trenéra.

S prvním poločasem byl Krejčí spokojený, s tím druhým už tolik ne. „Ve druhém poločase jsme na to navázali, ale chybami směrem dozadu jsme soupeře pustili do zápasu. Zjednodušil hru a díky nákopům se dostával do šancí,“ pokračoval.

„V závěru nejdřív jednu hlavičku dali vedle a poté Martin Jedlička chytil jejich největší šanci. Po průběhu druhého poločasu a jejich šancích v závěru to je asi šťastné vítězství. Tři body jsme potřebovali a jsme rádi, že máme v listopadu ještě, o co hrát,“ oddychl si jednapadesátiletý kouč.

Několik dobrých zákroků si připsal brankář Jedlička. „Musíme poděkovat i Jedlovi v bráně. Na konci nás hodně podržel a vlastně zachránil vítězství. Ukázal, že je pro nás klíčovým hráčem a ukázal to ve chvíli, kdy jsme to strašně potřebovali,“ doplnil svého trenéra střelec jediné branky Ondřej Šašinka.