Šest hráčů, kteří mohou být předmětem rozmluv mezi Rosickým a Priskem v souvislosti s letním přestupovým oknem?

Sparta sice ztrácí na čelo FORTUNA:LIGY sedm bodů, nicméně ani tak nepřestala snít o třináctém českém titulu a sportovní úsek kvůli tomu nadělil trenérskému štábu během zimní přestávky hned čtyři nové zahraniční akvizice. O tom, jak vydatně se bude zbrojit v létě, rozhodnou nadcházející měsíce, s tím, že na potenciálním seznamu přání sportovního ředitele Tomáše Rosického a hlavního trenéra letenského áčka Briana Priskeho samozřejmě nefigurují výhradně cizinci

Michal Tomič (Slovácko)

Jediný slovenský zástupce našeho seznamu je obráncem, který působí v nejvyšší tuzemské soutěži třetí sezonu a doposud se mu podařilo nabírat 54 startů.

Tomíč patří k nenápadným typům, nicméně své úkoly si zastane a kdyby ne, pod náročným koučem Martinem Svědíkem by si v Uherském Hradišti vůbec neškrtl.

Autor jedné branky a jedné asistence z této ligové sezony už se v minulosti zkoušel prosadit v barvách italské Sampdorie Janov, nicméně nakonec se vrátil do Žiliny bez jediného startu v Serii A.

Tehdy ještě doplatil na nezkušenost a mládí. To už ale nyní neplatí a rodák z Myjavy se zdá být velmi zajímavým zbožím, jehož současná cena okolo dvanácti či třinácti milionů korun, jak se uvádí na transfermarkt.com, by mohla být zajímavá klidně i slavná pražská "S".

Pokud ve Slovácku neprodlouží, v létě navíc bude k dispozici jako volný hráč zcela bez nákladů.

Foto: 1. FC Slovácko