Přestupový trh nenudí. Kvintet šokujících momentů, které nenechaly veřejnost v klidu

Letní přestupové okno letos ještě prakticky nezačalo, přesto jsme již svědky celé řady šokujících momentů. Jaro bylo plodné na spekulace, jaké tváře by mohly měnit klubové barvy, ale ne vždy se zakládaly na pravdě. Nyní přichází na řadu vzrušující období, které dle prvních týdnů dává jasně najevo, že se máme na co těšit. Podívejme se na kvintet šokujících momentů letošního přestupového okna podle portálu Sportskeeda, které nenechaly veřejnost v klidu.

4) Youri Tielemans do Aston Villy

O belgického středopolaře již během jara projevovaly zájem zvučné značky. Byl tu Liverpool, ale třeba i Manchester United či Arsenal. Odchod Tielemanse z Leicesteru byl brán jako hotová věc, jen mnohé na Ostrovech překvapuje, že se jeho zaměstnavatelem nakonec stala Aston Villa.

Villains mají za sebou dobrou sezónu a trenér Unai Emery může nyní vábit zajímavé posily do dalších bojů. Tielemenas se má hlásit na nové adrese na začátku července. Lišky tak přichází o jeden ze svých klenotů, ale v druhé nejvyšší soutěži ani nemohly počítat, že by u nich zůstal. Šokující je ale výběr adresy, když mezi nabídkami figurovali tak velcí angličtí giganti.

Foto: Leicester City FC