Přestupový trh nenudí. Kvintet šokujících momentů, které nenechaly veřejnost v klidu

Letní přestupové okno letos ještě prakticky nezačalo, přesto jsme již svědky celé řady šokujících momentů. Jaro bylo plodné na spekulace, jaké tváře by mohly měnit klubové barvy, ale ne vždy se zakládaly na pravdě. Nyní přichází na řadu vzrušující období, které dle prvních týdnů dává jasně najevo, že se máme na co těšit. Podívejme se na kvintet šokujících momentů letošního přestupového okna podle portálu Sportskeeda, které nenechaly veřejnost v klidu.

2) Karim Benzema do Al-Ittihadu

Ještě jedna nabídka na prodloužení údajně ležela na stole, ale odchovanec Lyonu se rozhodl zvednout kotvy. Real Madrid nečekal, že Benzema spolupráci ukončí, ale noční můra se stala realitou. Pětatřicetiletý francouzský útočník v uplynulé sezóně naskočil do 43 zápasů, ve kterých si připsal 31 přesných zásahů.

Vítěz loňského ročníku ankety Zlatý míč se rozhodl po čtrnácti letech opustit San Bernabé a zamířit do Saúdské Arábie, kde vyslyšel volání tamního Al-Ittihadu. Smlouva byla uzavřena na tři roky a Benzema s i přijde na více jak 100 milionů eur.

Foto: Real Madrid C.F.