Přestupový trh nenudí. Kvintet šokujících momentů, které nenechaly veřejnost v klidu

Letní přestupové okno letos ještě prakticky nezačalo, přesto jsme již svědky celé řady šokujících momentů. Jaro bylo plodné na spekulace, jaké tváře by mohly měnit klubové barvy, ale ne vždy se zakládaly na pravdě. Nyní přichází na řadu vzrušující období, které dle prvních týdnů dává jasně najevo, že se máme na co těšit. Podívejme se na kvintet šokujících momentů letošního přestupového okna podle portálu Sportskeeda, které nenechaly veřejnost v klidu.

1) Lionenl Messi do Interu Miami

Jeden z hlavních favoritů na zisk Zlatého míče pro rok 2023 po dvou letech pláchl z Parku Princů. Nervozita ze strany hráče i vedení klubu stoupala a bráno bylo za hotovou věc, že argentinský reprezentační kapitán zkusí hledat štěstí jinde. Mnozí ale věřili, že se vrátí do klubu svého srdce, který sídlí na Camp Nou.

Lionel Messi nakonec ale návrat do Barcelony neuskutečnil, naopak míří za velkou louži, kam jej zlákal David Beckham do Interu Miami. Americká MLS ráda využívá služeb ostřílených veteránů, kteří sem jezdí dožívat své bohaté kariéry.

Foto: Paris Saint-Germain FC