Čeští fotbalisté v zahraničních ligách

[b]Aktualizováno.[/b] Další výhru v dresu Newcastlu si připsal David Rozehnal, naopak Petr Čech nedokázal zabránit porážce Chelsea v Manchesteru s domácím United. Ve šlágru italské ligy se rozešli hráči AS Řím s Juventusem smírně 2:2, když za hosty nastoupili jak Pavel Nedvěd, tak i uzdravený Zdeněk Grygera. V sobotních zápasech se dařilo českým legionářům, když se střelecky dokázal prosadit Tomáš Čížek a přispěl tak k vítězství FK Moskva. U výher svých týmů byli i Jan Šimůnek, David Jarolím, Václav Drobný, Marek Čech anebo Antonín Kinský.

NĚMECKO:

Cottbus - Wolfsburg 1:2, JAN ŠIMŮNEK odehrál celý zápas.
Schalke – Bielefeld 3:0, RADIM KUČERA odehrál celý zápas, DAVID KOBYLÍK a PETR GABRIEL nebyli na lavičce náhradníků.
Hamburk – Norimberk 1:0, DAVID JAROLÍM odehrál za domácí celý zápas, stejně tak za hosty JAROMÍR BLAŽEK i TOMÁŠ GALÁSEK.
Hertha – Dortmund 3:2, JAROSLAV DROBNÝ odchytal celý zápas.

ANGLIE:

Arsenal – Derby 5:0, TOMÁŠ ROSICKÝ kvůli zranění nenastoupil.
Newcastle - West Ham 3:1, DAVID ROZEHNAL odehrál celý zápas.
Aston Villa - Everton 2:0, PATRIK BERGER nebyl ani na lavičce náhradníků.
Manchester United - Chelsea 2:0, PETR ČECH odchytal celý zápas.
Bolton - Tottenham 1:1, RADEK ČERNÝ byl mezi náhradníky.

ITÁLIE:

Udine - Reggina 2:0, TOMÁŠ ZÁPOTOČNÝ odehrál celý zápas a obdržel žlutou kartu, TOMÁŠ SIVOK nebyl ani na lavičce náhradníků.
AC Milán - Parma 1:1, MAREK JANKULOVSKI odehrál celý zápas, jeho krajan, brankář RADEK PETR se poprvé v této sezóně posadil na lavičku náhradníků Parmy.
AS Řím - Juventus 2:2, PAVEL NEDVĚD i ZDENĚK GRYGERA odehráli celý zápas.
Catania - Fiorentina 0:1, TOMÁŠ UJFALUŠI odehrál celý zápas, mladíci JAN HABLE a ONDŘEJ MAZUCH nebyli ani na lavičce náhradníků.
Turín - Siena 1:1, LUKÁŠ JAROLÍM nastopil do utkání v 78. minutě.

ŠPANĚLSKO:

Zaragoza - Osasuna 2:1, JAROSLAV PLAŠIL odehrál utkání v základní sestavě a v 70. minutě byl střídán.

FRANCIE:

Valenciennes - Monako 1:0, JAN KOLLER odehrál celý zápas, ale prosadit se nedokázal.
Lyon - Lille 1:1, MILAN BAROŠ nastoupil v 66. minutě a obdržel žlutou kartu.

RUSKO:

FK Moskva - Dynamo Moskva 4:1, TOMÁŠ ČÍŽEK přispěl do střelecké listiny jednou brankou, ROMAN HUBNÍK odehrál celý zápas.
Krasnodar - Vladivostok 0:1, MAREK ČECH pomohl hostům k vítězství, když odchytal celý zápas. V dresu domácích si 90 minut odehrál ROMAN LENGYEL.
Nalčik - Saturn Moskva 1:3, ANTONÍN KINSKÝ odchytal celý zápas.
Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 4:3, RADOSLAV KOVÁČ odehrál celý zápas, MARTIN JIRÁNEK kvůli zdravotním potížím opět nebyl ani na lavičce.

BELGIE:

FC Brusel - St. Truiden 2:0, PAVEL FOŘT dal první branku svého týmu a odehrál celý zápas, RICHARD CULEK je zraněný.
Genk - Anderlecht 1:1, DANIEL ZÍTKA i JAN POLÁK odehráli celý zápas.
Royal Charleroi - Bruggy 1:1, ŠTĚPÁN KUČERA odehrál celý zápas.

DÁNSKO:

Esbjerg - FC Midtjylland 2:0, MARTIN RAŠKA odchytal celý zápas.
Brondby - FC Kodaň 0:1, LIBOR SIONKO odehrál utkání v základní sestavě a v 65. minutě byl vystřídán.

SKOTSKO:

Inverness - Hearts 2:1, MICHAL POSPÍŠIL nastoupil v 69. minutě.
Hibernian - Celtic 3:2, JIŘÍ JAROŠÍK opět nebyl ani na lavičce náhradníků.

RAKOUSKO:

Altach - Salcburk 1:1, VRATISLAV LOKVENC se na trávník dostal čtyři minuty před koncem, KAREL PITÁK a PATRIK JEŽEK nebyli ani na lavičce.
Innsbruck - Rapid Vídeň 1:1, VÁCLAV KOLOUŠEK odehrál celý zápas.